اطلاعیه ها :

آخرین اطلاعیه های اضطراری همسانا را از این بخش دنبال کنید

نویسنده: امیرحسین چهره آرا | نوشته شده در 1400-02-26 15:45

اطلاعیه شماره 17 - مورخ روز یکشنبه 8 آبان 1401 (30 اکتبر 2022) :

پژوهشگران گرامی، ثبت سفارش از ساعت 12 ظهر امروز برقرار شده است. تمامی سفارشات بدون مشکل و با ارتقای امنیت سیستم پلاژیاریسم، مجددا قابل دسترسی می باشد. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 16 - مورخ روز شنبه 7 آبان 1401 (29 اکتبر 2022) :

پژوهشگران گرامی، ضمن تبریک سالروز بزرگداشت کوروش کبیر، به دلیل محدودیت های اعمال شده در اینترنت کشور، خطای قطع ارتباط با سرورهای همسانا در خارج از کشور ایجاد می شود، متخصصان همسانا در حال بازسازی برقراری ارتباط و بازیابی برنامه نویسی سایت و ارتباط با سرورهای خارج از کشور هستند. برای امنیت مقالات کاربران، سیستم در بخش پرداخت با وضعیت پیش نمایش: "پروسه شمارش کلمات فایل های انتخاب شده در حال انجام است لطفا اندکی صبر کنید سپس مجدد تلاش فرمایید." متوقف شده است. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 15 - مورخ روز دوشنبه 2 آبان 1401 (24 اکتبر 2022) :

پژوهشگران گرامی، به دلیل اختلال در سیستم و سامانه ابر آروان شرکتی های تک در حوزه‌ فناوری ابری (کلود) در ایران و قطع ارتباط متداوم با سرورهای خارج از کشور، دسترسی به دامنه ir. دارای محدودیت یا حتی در برخی موارد قطع گردیده است (hamsana.ir). لطفا برای ورود به سامانه همسانا از سرویس دامنه com. استفاده نمایید (hamsana.com). هر دو دامنه فعال می باشد اما دامنه com. دارای حداقل مشکل قطع بودن یا محدودیت در ارتباط با سرورهای سامانه می باشد. در صورت عدم دسترسی یا عدم بارگزاری صحیح صفحه، لطفا با فشردن دکمه F5 یا Crtl+Shift+R رفرش نمایید. اگر مشکل رفع نشد لطفا با پشتیبانی همسانا از طریق پست الکترونیک در ارتباط باشید (farname.inc@gmail.com). پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 14 - مورخ روز چهارشنبه 29 تیر 1401 (20 جولای 2022) :

پژوهشگران گرامی، از ساعت 11 شب ارتباط درگاه بانکی برقرار شده است. تمامی سفارشات بدون مشکل و با ارتقای امنیت سیستم پلاژیاریسم، مجددا قابل دسترسی می باشد. همچنین به دلیل نوسانات قیمت ارز، خدمات محصولات/بسته ها سفارش خودکار به صورت محدود و به شیوه بسته پنج تایی و ده تایی فعال می باشد. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 13 - مورخ روز سه شنبه 21 تیر 1401 (12 جولای 2022) :

پژوهشگران گرامی، سرویس سفارش دستی (توسط اپراتور) به طور کامل متوقف گردید. در حال حاضر سرویس ارائه شده فقط سفارش سریع (خودکار) می باشد. تمام بسته های همسان یابی سفارش دستی (توسط اپراتور) تا 22 تیر ماه 1401 به بسته های سفارش سریع (خودکار) تبدیل خواهند شد. در حال حاضر هزینه سفارش سریع (خودکار) 63 هزار تومان می باشد. به دلیل ارائه خدمات خارج از کشور، درگاه بانک ملی اجازه دسترسی نمی دهد، در حال حاضر پیگیر برطرف کردن مشکل بوجود آمده می باشیم. جهت شارژ اکانت همسانا لطفا به آدرس پست الکترونیک موسسه فرنام Farname.inc@gmail.com درخواست خود را مطرح بفرمایید. لطفا دقت نمایید هر 25 هزار کلمه هزینه یک مقاله محسوب می شود.

پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 12 - مورخ روز شنبه 11 تیر 1401 (2 جولای 2022) :

پژوهشگران گرامی، درگاه بانکی از سوی اینماد قطع شده است، در حال حاضر پیگیر برطرف کردن مشکل بوجود آمده می باشیم. جهت شارژ اکانت همسانا لطفا به آدرس پست الکترونیک موسسه فرنام Farname.inc@gmail.com درخواست خود را مطرح بفرمایید. در حال حاضر هزینه سفارش سریع (خودکار) 55 هزار تومان و هزینه سفارش دستی (توسط اپراتور) 35 هزار تومان می باشد. 

همچنین می توانید از طریق لینک های زیر هزینه سفارش را پرداخت نمایید. لطفا در فرم پرداخت، بخش پست الکترونیک، ایمیل کاربری را با دقت وارد نمایید تا بر همان اساس اکانت کاربری شارژ گردد. لطفا دقت نمایید هر 25 هزار کلمه هزینه یک مقاله محسوب می شود.

پرداخت هزینه سفارش دستی (توسط اپراتور):

https://farname.ir/payment/guest/35000

پرداخت هزینه سفارش سریع (خودکار):

https://farname.ir/payment/guest/55000

پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 11 - مورخ روز سه شنبه 31 خرداد 1401 (21 جون 2022) :

پژوهشگران گرامی، ثبت سفارش سریع (خودکار) از ساعت 18 بعدظهر امروز برقرار شده است. تمامی سفارشات بدون مشکل و با ارتقای امنیت سیستم پلاژیاریسم، بروز رسانی درگاه بانکی، بروز رسانی بازیابی کلمه عبور و تایید ایمیل کاربری مجددا قابل دسترسی می باشد. همچنین به دلیل نوسانات قیمت ارز تا اطلاع ثانویه ارائه خدمات محصولات/بسته ها غیر فعال می باشد. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 10 - مورخ روز یکشنبه 22 خرداد 1401 (12 جون 2022) :

پژوهشگران گرامی، به دلیل بروزرسانی و حفظ امنیت سیستم پلاژیاریسم، ثبت سفارش سریع (خودکار)، بازیابی کلمه عبور، پرداخت از طریق درگاه بانکی از ساعت 8 صبح متوقف شده است. مختصصان همسانا در حال تلاش برای برقراری سفارش سریع (خودکار) و بروز رسانی در اسرع وقت می باشند. فقط پژوهشگرانی که بسته/ پکیج سفارش توسط اپراتور (دستی) دارند، می توانند از طریق کیف پول یا منبع تخصیصی، سفارش را پرداخت و ثبت نمایند. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 9 - مورخ روز سه شنبه 30 شهریور 1400 (21 سپتامبر 2021) :

پژوهشگران گرامی، ثبت سفارش سریع (خودکار) از ساعت 9 شب امروز برقرار شده است. تمامی سفارشات بدون مشکل و با ارتقای امنیت سیستم پلاژیاریسم، مجددا قابل دسترسی می باشد. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 8 - مورخ روز یکشنبه 28 شهریور 1400 (19 سپتامبر 2021) :

پژوهشگران گرامی، با توجه به تحریم های روز افزون در حوزه های علمی، شوربختانه کلودفلیر (cloudflare) مرجع صادر کننده ssl دامنه های ir را به طور کامل تحریم کرد. به همین دلیل سامانه همسانا از حدود ساعت 11 صبح برای آی پی ایران قطع گردید. با تلاش مختصصان، سامانه همسانا از ساعت 9 شب بدون مشکل و با امنیت سیستم پلاژیاریسم مجددا قابل دسترسی می باشد. در حال حاضر ارائه خدمات فقط توسط اپراتور (دستی) انجام می گیرد. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 7 - مورخ روز سه شنبه 26 مرداد 1400 (17 اوت 2021) :

پژوهشگران گرامی، ثبت سفارش سریع (خودکار) از ساعت 17 بعدظهر امروز برقرار شده است. تمامی سفارشات بدون مشکل و با ارتقای امنیت سیستم پلاژیاریسم، مجددا قابل دسترسی می باشد. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 6 - مورخ روز شنبه 9 مرداد 1400 (31 جولای 2021) :

پژوهشگران گرامی، با توجه به تماس ها، پیام ها و درخواست نویسندگان محترم، فقط کاربرانی که دارای بسته/پکیج سفارش سریع (خودکار) دارند، می توانند از طریق پست الکترونیک ثبت نام شده در سامانه، فایل خود را جهت بررسی پلاژیاریسم به ایمیل farname.inc@gmail.com ارسال نمایند. موسسه فرنام بر اساس تعهدات خود پلاژیاریسم را تا زمانی برقراری سفارش سریع (خودکار) به صورت رایگان انجام خواهد داد. همچنین برای پیگیری برقراری ثبت سفارش سریع (خودکار) لطفا این بخش را دنبال نمایید. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 5 - مورخ روز چهارشنبه 6 مرداد 1400 (28 جولای 2021) :

پژوهشگران گرامی، به دلیل بروزرسانی و حفظ امنیت سیستم پلاژیاریسم، ثبت سفارش سریع (خودکار) از ساعت ۱۲ ظهر متوقف شده است. مختصصان همسانا در حال تلاش برای برقراری سفارش سریع (خودکار) در اسرع وقت می باشند. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 4 - مورخ روز یکشنبه 13 تیر 1400 (4 جولای 2021) :

پژوهشگران گرامی، به دلیل قطعی متداوم برق منطقه و اختلال سراسری در شبکه اینترنت، انجام سفارشات توسط اپراتور (دستی) با تاخیر انجام می شود. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 3 - مورخ روز سه شنبه 28 اردیبشهت 1400 (18 می 2021) :

پژوهشگران گرامی، ثبت سفارش سریع (خودکار) از ساعت 18 بعدظهر امروز برقرار شده است. تمامی سفارشات بدون مشکل و با ارتقای امنیت سیستم پلاژیاریسم، مجددا قابل دسترسی می باشد. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 2 - مورخ روز سه شنبه 28 اردیبهشت 1400 (18 می 2021) :

پژوهشگران گرامی، ثبت سفارش دستی (توسط اپراتور) از ساعت 10 صبح امروز برقرار شده است. اما همچنان به دلیل اختلالات از طرف دیتاسنترهای کراس رف، قادر به برقراری ارتباط امن برای سفارش سریع (خودکار) نمی باشیم. مختصصان همسانا در حال تلاش برای برقراری سفارش سریع (خودکار) در اسرع وقت می باشند. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 1 - مورخ روز جمعه 24 اردیبهشت 1400 (14 می 2021) :

پژوهشگران گرامی، به دلیل پاره ای از مشکلات بوجود آمده در دیتاسنترهای کراس رف و همگام سازی سامانه با آن و متعاقبا بروز رسانی مجدد، در حال حاضر ارائه خدمات پلاژیاریسم متوقف شده است. مختصصان همسانا در حال تلاش برای برقراری مجدد سامانه در اسرع وقت می باشند. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.


آخرین مطالب وبلاگ

آخرین اطلاعیه های اضطراری همسانا را از این بخش دنبال کنید
آخرین اطلاعیه های اضطراری همسانا را از این بخش دنبال کنید
بروزرسانی و حذف اطلاعات فایل ها از سرور همسانا
بروزرسانی و حذف اطلاعات فایل ها از سرور همسانا
ساعات کاری در تعطیلات عید نوروز
ساعات کاری در تعطیلات عید نوروز
بروز رسانی سامانه به نسخه 2.1
بروز رسانی سامانه به نسخه 2.1
بررسی سرقت ادبی قبل از ارسال به مجله
بررسی سرقت ادبی قبل از ارسال به مجله

دسته ها

کلمات کلیدی