اطلاعیه ها :

آخرین اطلاعیه های اضطراری همسانا را از این بخش دنبال کنید

نویسنده: امیرحسین چهره آرا | نوشته شده در 1400-02-26 15:45


اطلاعیه شماره 9 - مورخ روز سه شنبه 30 شهریور 1400 (21 سپتامبر 2021) :

پژوهشگران گرامی، ثبت سفارش سریع (خودکار) از ساعت 9 شب امروز برقرار شده است. تمامی سفارشات بدون مشکل و با ارتقای امنیت سیستم پلاژیاریسم، مجددا قابل دسترسی می باشد. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 8 - مورخ روز یکشنبه 28 شهریور 1400 (19 سپتامبر 2021) :

پژوهشگران گرامی، با توجه به تحریم های روز افزون در حوزه های علمی، شوربختانه کلودفلیر (cloudflare) مرجع صادر کننده ssl دامنه های ir را به طور کامل تحریم کرد. به همین دلیل سامانه همسانا از حدود ساعت 11 صبح برای آی پی ایران قطع گردید. با تلاش مختصصان، سامانه همسانا از ساعت 9 شب بدون مشکل و با امنیت سیستم پلاژیاریسم مجددا قابل دسترسی می باشد. در حال حاضر ارائه خدمات فقط توسط اپراتور (دستی) انجام می گیرد. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 7 - مورخ روز سه شنبه 26 مرداد 1400 (17 اوت 2021) :

پژوهشگران گرامی، ثبت سفارش سریع (خودکار) از ساعت 17 بعدظهر امروز برقرار شده است. تمامی سفارشات بدون مشکل و با ارتقای امنیت سیستم پلاژیاریسم، مجددا قابل دسترسی می باشد. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 6 - مورخ روز شنبه 9 مرداد 1400 (31 جولای 2021) :

پژوهشگران گرامی، با توجه به تماس ها، پیام ها و درخواست نویسندگان محترم، فقط کاربرانی که دارای بسته/پکیج سفارش سریع (خودکار) دارند، می توانند از طریق پست الکترونیک ثبت نام شده در سامانه، فایل خود را جهت بررسی پلاژیاریسم به ایمیل farname.inc@gmail.com ارسال نمایند. موسسه فرنام بر اساس تعهدات خود پلاژیاریسم را تا زمانی برقراری سفارش سریع (خودکار) به صورت رایگان انجام خواهد داد. همچنین برای پیگیری برقراری ثبت سفارش سریع (خودکار) لطفا این بخش را دنبال نمایید. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 5 - مورخ روز چهارشنبه 6 مرداد 1400 (28 جولای 2021) :

پژوهشگران گرامی، به دلیل بروزرسانی و حفظ امنیت سیستم پلاژیاریسم، ثبت سفارش سریع (خودکار) از ساعت ۱۲ ظهر متوقف شده است. مختصصان همسانا در حال تلاش برای برقراری سفارش سریع (خودکار) در اسرع وقت می باشند. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 4 - مورخ روز یکشنبه 13 تیر 1400 (4 جولای 2021) :

پژوهشگران گرامی، به دلیل قطعی متداوم برق منطقه و اختلال سراسری در شبکه اینترنت، انجام سفارشات توسط اپراتور (دستی) با تاخیر انجام می شود. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 3 - مورخ روز سه شنبه 28 اردیبشهت 1400 (18 می 2021) :

پژوهشگران گرامی، ثبت سفارش سریع (خودکار) از ساعت 18 بعدظهر امروز برقرار شده است. تمامی سفارشات بدون مشکل و با ارتقای امنیت سیستم پلاژیاریسم، مجددا قابل دسترسی می باشد. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 2 - مورخ روز سه شنبه 28 اردیبشهت 1400 (18 می 2021) :

پژوهشگران گرامی، ثبت سفارش دستی (توسط اپراتور) از ساعت 10 صبح امروز برقرار شده است. اما همچنان به دلیل اختلالات از طرف دیتاسنترهای کراس رف، قادر به برقراری ارتباط امن برای سفارش سریع (خودکار) نمی باشیم. مختصصان همسانا در حال تلاش برای برقراری سفارش سریع (خودکار) در اسرع وقت می باشند. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.


اطلاعیه شماره 1 - مورخ روز جمعه 24 اردیبشهت 1400 (14 می 2021) :

پژوهشگران گرامی، به دلیل پاره ای از مشکلات بوجود آمده در دیتاسنترهای کراس رف و همگام سازی سامانه با آن و متعاقبا بروز رسانی مجدد، در حال حاضر ارائه خدمات پلاژیاریسم متوقف شده است. مختصصان همسانا در حال تلاش برای برقراری مجدد سامانه در اسرع وقت می باشند. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.


آخرین مطالب وبلاگ

آخرین اطلاعیه های اضطراری همسانا را از این بخش دنبال کنید
آخرین اطلاعیه های اضطراری همسانا را از این بخش دنبال کنید
بروزرسانی و حذف اطلاعات فایل ها از سرور همسانا
بروزرسانی و حذف اطلاعات فایل ها از سرور همسانا
ساعات کاری در تعطیلات عید نوروز
ساعات کاری در تعطیلات عید نوروز
بروز رسانی سامانه به نسخه 2.1
بروز رسانی سامانه به نسخه 2.1
بررسی سرقت ادبی قبل از ارسال به مجله
بررسی سرقت ادبی قبل از ارسال به مجله

دسته ها

کلمات کلیدی